Młodzieżowa Orkiestra Dęta

Zespołu Szkół Budowlanych w Zielonej Górze

Skład zespołu | Młodzieżowa Orkiestra Dęta

Stacks Image 542


Kapelmistrz orkiestry - Janusz Zając
  • Flety

    Mikołaj Garbacz
    Patrycja Żuk
    Zuzanna Gawlicka
    Adrianna Jasiak
    Hanna Ważna
    Viktoria Kopaczewska
    Katarzyna Kempka
    Katarzyna Szkwarek
    Natalia Krynicka
    Joanna Borowik
    Maria Wojtaszek
    Monika Aulich
    Natalia Szcześniak (flet piccolo)

  • Klarnety

    Adam Caturian
    Maciej Pietsch
    Aleksandra Zając
    Małgorzata Meyer
    Blanka Trojan
    Kamil Janas
    Robert Klęk
    Jakub Wojtacha
    Paweł Zielonka
    Marta Opryszak
    Sandra Woch
    Natalia Woch
    Alicja Ilgiewicz
    Julia Koterba
    Jarosław Wnorowski (klarnet altowy i basowy)

  • Saksofony altowe

    Anita Ratajczak
    Piotr Kowalski
    Agata Grabowiecka
    Monika Jasińska
    Natalia Towpik
    Patryk Mott
    Klaudia Kaczmarek
    Karol Kotowski
    Aleksander Polemba
    Anita Nogajczyk

  • Saksofony tenorowe

    Marek Towpik
    Łukasz Mimier
    Tomasz Meyer
    Adrianna Opryszak

  • Saksofony barytonowe

    Marcin Grzesiak

  • Oboje

    Małgorzata Beta
    Marta Mielcarek

  • Fagoty

    Karol Ważny

  • Trąbki

    Mateusz Kube
    Michał Woźny
    Dariusz Nienadowski
    Tomasz Ostrowski
    Kuba Wjatkowski
    Grzegorz Smolak
    Rafał Smolak
    Kamil Rączka
    Michał Ostrowski
    Tristan Robert
    Michał Mielcarek

  • Waltornie

    Krzysztof Danielak
    Michał Filip
    Weronika Mendelska
    Dominik Rzeżniczak

  • Sakshorny

    Aleksandra Jerzak
    Hubert Zielonka
    Wiktoria Szkwarek

  • Puzony

    Karol Wieczorkiewicz
    Błażej Stachowski
    Kacper Wojtkowiak
    Roman Beta
    Marcin Bratkowski
    Joanna Kordylewicz
    Monika Polito
    Szymon Wojtaszek
    Paweł Szymczyk

  • Tuby

    Grzegorz Ostrowski
    Maciej Heliński
    Filip Awłas
    Mateusz Lach
    Konrad Mott

  • Gitara basowa

    Michał Nienadowski
    Irmina Rotkis

  • Perkusja

    Konrad Grzegrzółka
    Radosław Zając
    Piotr Szymczyk

  • Kotły

    Sebastian Sikora